Airfel Kombi Servisi, Kombi bakım, kombi montaj, kombi tamir ve kombi yedek parça servis hizmetleri veren profesyonel bir teknik servistir.

Airfel Kombi Servisi, konusunda uzman teknikerler ve ustalarla yola çıkmış, profesyonellerden oluşan bir hizmet ekibine sahiptir.

Airfel Kombi Servisi, hızlı, ekonomik ve güvenilir  hizmet politikasını kendisine ilke edinmiş bir kurumsal yapıdır.

SERVİSBAK, tam donanımlı bu yapının çağrı merkezi ve kurumsal iletişim ağının da servis takip merkezidir. Bu servisten geçen tüm cihazların, geçmiş raporları depolanır ve bir sonraki servis ihtiyacında, geçmişte yapılan işlemlerden tüm sistem ve yedek parça raporlarına kadar kayıt altına alınır. Böylelikle son kullanıcı kullanmış olduğu kombi ısıtma sistemininde öz geçmişini kayıt altına aldırmış olur. Kontrol hem servisin hemde kullanıcının elinde olur. Bu büyük servis ve danışmanlık hizmetini veren firmamız İstanbul genelinde en iyi servis sağlayıcı yeteneğini de göstermiştir.

airfel kombi servisi

Airfel Kombi Servisi, Servis Hizmetleri;

Airfel kombi servisi, İstenbul'un tüm ilçelerinde talepleriniz doğrultusunda gün içerisinde ulaşıp uzman ekiplerle doğru ve teknik yöntemler kullanan kurumsal bir teknik servistir. Servisimizin sunmuş olduğu hizmet başlıkları şunlardır.

  • Airfel kombi bakım servis hizmetleri
  • Airfel kombi tamir servis hizmetleri
  • Airfel kombi montaj servis hizmetleri
  • Airfel kombi yedek parça
  • Airfek kombi petek temizlik hizmetleri

Airfel Kombi Servisi, Kombi Montajı

İstanbul'un tüm ilçelerinde tüm marka ve model kombi montaj işleriniz anlaşmalı servislerimiz tarafından garanti kapsamında gerçekleşmektedir. Tüm marka kombilerin montaj işlemi birbirinden bağımsız ve farklıdır. Airfel Kombi montajı projeye bağlı ve uygunluk çerçevesinde yapılmalıdır. Yapılan tüm bağlantı elemanları ve bağlantı noktaları çok iyi kontrol edilmelidir. Tesisat bağlantıları yapıldıktan sonra kaloriferlere su verilmeli, gaz bağlantısı yapılmalıdır. Kombi yoğuşmalı ise mutlaka yoğuşma giderinin yapılması gerekmektedir.

Airfel Kombi Servisi, Kombi Tamiri

Kombi tamiri işleriniz mutlaka uzman kombi teknik servisleri tarafından gerçekleşmesi gerekmektedir. Tüm marka kombilerin yedek parça ve çalışma sistemleri farklı olması nedeniyle özellikle kombi markanızın uzmanı teknik elemanları tarafından yapılmalıdır. Airfel kombi servisi, vermiş olduğu tüm servis hizmetlerini uzman ekipler tarafından ve garantili vermektedir.

Airfel Kombi Servisi, Kombi Bakımı

Genel olarak bütün markalarda ortak zorunluluk, periyodik kombi bakımı yapılmasıdır. Kombinizin daha verimli ve uzun ömürlü olmasının en önemli kuralı kombi bakımlarınızın zamanında yapılmasından geçmektedir. Mutlak belirtilmesi gereken en önemli detay ise, kombinizin markası ne ise o markanın uzman servisi tarafından bakımların yapılması zorunluluğudur. Çünkü kombilerin tamamı mantık olarak aynı düzende çalışsa bile sistem ve yedek parça olarak farklı düzeneklerdedir.

Airfel Kombi Servisi, Vermiş Olduğu Diğer Hizmetler

SERVİSBAK Airfel Kombi Servisi kapsamında; kombi tamiri, petek temizleme uygulaması, yedek parça değişimi ve kombi bakım ve kombi montaj hizmeti vermektedir.
Kombideki verimi artırmak ve peteklerin her bölümünün eşit şekilde ısıtmasını sağlamak için petek temizleme uygulamasına ihtiyaç duyulmaktadır. Kombi bakım uygulamaları kapsamında, petek temizliği işlemi de yapan SERVİSBAK Airfel Kombi Servisi, peteklerin düşük ısıda dahi yüksek sıcaklık vermesini sağlamaktadır.
 
Kombi arıza giderme ekibi ile farklı kombi markaları ve türlerinde görülen sorunları etkili bir şekilde çözen SERVİSBAK Airfel Kombi Servisi, kombinin verimini artıracak uygulamalar da yaparak, doğalgaz faturalarının düşmesini ve kombinin yüksek performans göstermesini  sağlayacak uygulamalar yapmaktadır.
 
Düşük ısıda yüksek sıcaklık sağladığı için tercih edilen yoğuşmalı kombiler için fan tamiri hizmeti veren şirketimiz, arızalı fan motorlarını kısa sürede onarmakta ve yoğuşmalı kombi modellerinin yüksek performansta çalışmasını sağlayacak uygulamalar yapmaktadır.
 

airfel kombi servisi hizmetleri

Airfel Klima Servisi, Servis hizmeti verdiğimiz ilçeler

Ataşehir,  Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kâğıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu