şişli kombi bakımı, şişli kombi montajı, şişli kombi arıza

Şişli Kombi Servisi

Şişli Kombi Servisi, Şişli bölgesinde mobil klima servislerimizle anında kapınızda. Her türlü kombi bakım servisi, kombi arıza servisi ve kombi montaj işlerinizde kurumsal firma güvencemiz altında hizmet vermekteyiz. SERVİSBAK, hızlı, güvenilir ve ekonomik çözümler sunmaktadır. Şişli Kombi Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin her türlü kombi problemlerini en hızlı şekilde çözüm sunmayı kendimize ilke edinmiş bir firmayız.

Hayatımızın her anında yaşamımızdan bir  parça haline gelen kombi ve ıstma sisteminden randıman alabilmenin tek yolu periyodik bakımlarının tam yapılmasından geçmektedir. Kombi sistemleri çalışma özelliklerinden dolayı dış etkenlerle ilişkisi sistemin ağırlaşmasına ve hantallaşmasına yol açmaktadir. Ancak sağlıklı ve düzenli bakım gören bu sistemler de, tam sonuç alınabilir. Kombi  sistemleri mantık olarak aynı çalışma düzeneğinde olsalar da, marka farklılıklarından doğan tamamen kendisine özgün bir düzeneğe ve parça yapısına sahiptir. Böyle bir durumda ancak güvenilir, kurumsal servislerle iletişime geçmek gerekir.

şişli kombi servisi

Şişli Kombi Servisi Servis Hizmetlerimiz

SERVİSBAK Şişli Kombi Servisi, uzman teknik servisi ile irtibata geçmeniz durumunda tüm bakım onarım işlerinizi firma güvencesi altında yaptırabilirsiniz. Tüm marka ve modellerde servisimiz vardır. Yedek parça stoklarımızın geniş olmasından dolayı bekletme söz konusu olmayacaktır. İhtiyacınıza anında ve hızlı cevap almak istiyorsanız kombi teknik servisimize bir telefon kadar yakınsınız demektir.

mecidiyekoy kombi servisi

Şişli Kombi Montaj Servisi

Şişli, bölgesinde tüm marka ve model kombi montaj işleriniz anlaşmalı yetkili servislerimiz tarafından garanti kapsamında gerçekleşmektedir. Tüm marka kombilerin montaj işlemi birbirinden bağımsız ve farklıdır. Kombi montajı projeye bağlı ve uygunluk çerçevesinde yapılmalıdır. Yapılan tüm bağlantı elemanları ve bağlantı noktaları çok iyi kontrol edilmelidir. Tesisat bağlantıları yapıldıktan sonra kaloriferlere su verilmeli, gaz bağlantısı yapılmalıdır. Kombi yoğuşmalı ise mutlaka yoğuşma giderinin yapılması gerekmektedir.

Şişli Kombi Tamir Servisi

Kombi tamiri işleriniz mutlaka uzman kombi teknik servisleri tarafından gerçekleşmesi gerekmektedir. Tüm marka kombilerin yedek parça ve çalışma sistemleri farklı olması nedeniyle özellikle kombi markanızın uzmanı teknik elemanları tarafından yapılmalıdır. Şişli kombi servisi, vermiş olduğu tüm servis hizmetlerini uzman ekipler tarafından ve garantili vermektedir.

Şişli Kombi Bakım Servisi

Genel olarak bütün markalarda ortak zorunluluk, periyodik kombi bakımı yapılmasıdır. Kombinizin daha verimli ve uzun ömürlü olmasının en önemli kuralı kombi bakımlarınızın zamanında yapılmasından geçmektedir. Mutlak belirtilmesi gereken en önemli detay ise, kombinizin markası ne ise o markanın uzman servisi tarafından bakımların yapılması zorunluluğudur. Çünkü kombilerin tamamı mantık olarak aynı düzende çalışsa bile sistem ve yedek parça olarak farklı düzeneklerdedir.

Şişli Kombi Servisi Kombi Bakım Önerileri

Özellikle havaların soğuması ile birlikte kombi  bakımlarınızın yapılması ilk günkü randımanı almanıza neden olacaktır. Kombi servisi desteği sisteminizin uzun ömürlü olmasına da katkıda bulunacaktır. Yaşanabilir mutlu yaşam alanlarına sahip olabilmek için iklimleme sisteminizin çok iyi çalışıyor olması gerekmektedir. Bakıma muhtaç sistemlerin başkaca verdiği zararlardan da söz edebiliriz. Bunun en bariz karşılığını mutlaka enerji giderlerinden yani elektrik faturasına yansıyacak farktan gözlemleyebiliriz. Ayrıca gaz sıkışmasından doğabilecek ve hayati riskler taşıyan tehlikelerden de söz etmek mümkündür.  Güvenli bir kullanım sağlamak için, sorunsuz bir yaşam ve iş ortamı için, mutlu bir hayat için kombi k sevislerinizi ihmal etmeyiniz lütfen. Bunu maliyet geri dönüşleri sizlere daha pahalıya mal olmasın.

Kombi Bakımı Yaptırmanın Faydaları

– Cihaz, % 100 randımala çalışır,
– Kombi’nin ömrü uzar,
– Mal ve can tehditti oluşturmaz,
– Yaşam alanı çok daha konforlu olur,
– Ekonomik açıdan büyük tasarruf sağlar,
– Doğal gaz tüketiminde büyük tasarruf sağlar,
– Olası arızaların önüne önceden geçilmiş olur

Kombi bakımını aksatırsanız

– Kombinin ömrü kısalır,
– Yüksek verimle çalışmaz,
– Ekonomik açıdan zarar edilir,
– Ani bozulmalarla karşılaşılır,
– Normalden fazla doğal gaz tüketilir,
– Yaşam alanı yeterince ısınmaz

Şişli Kombi Servisi hizmetleri verdiğimiz kombi markaları

Arçelik, Ariston, Alarko, Airfel, Altus, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Demirdöküm, Daikin, Diamond, ECA, Elextrolux, Fijitsu, General, Hitachi, İndesit, LC, Mitsubushi, Profilo, Regal, Samsung, SEG, Siemens, Toshiba, Vaillant, Viessmann

gülbağ kombi servisi

SERVİSBAK İstanbul genelinde tüm ilçelerde şubesi bulunan ve İstanbul da en büyük servis ağına sahip bir firmadır.

SERVİSBAK Şişli Kombi Servisi olarak hizmet verdiğimiz diğer servisler;

Mecidiyeköy Kombi , Gayrettepe Kombi , Esentepe Kombi , Gülbağ Kombi , Çağlayan Kombi, Okmeydanı Kombi, Osmanbey Kombi, Nişantaşı Kombi, Levent Kombi, GültepeKombi, ve Kurtuluş Kombi