Çatalca Kombi Bakımı

Çatalca kombi bakımı,Çatalca ve istanbul’un tüm semtlerinde hizmet vermektedir.Mobil araçlarımızla en kısa sürede hızlı servisiniz kapıda olacaktır.Günün her saati çağrı merkezi’ni arayabilirsiniz.Çatalca kombi servisi kombi klima sektöründe uzun yıllar faaliyet göstermiş müşterilerinin güvenini kazanmış kurumsal bir işletmedir.Yedek parça ve tüm arıza onarım işlerinizde 1 yıl servis garantisi vermekteyiz.Kapıda ödeme kolaylığı ile kredi kartına 4 taksit yapmaktayız.

Kombi bakımı yaptırırken dikkat edilmesi gereken hususlar?

-Kombi bakımınız yapılırken bakım işleyişi ve sıralama konusunda bilgi almalısınız.

-Kombi bakımı i.in gelen servis tekniksenlerinin sertifika ve belgelerinin olup olmadığı hakkında bilgi almalısınız.

-Kombi kapağınız açılmadan önce kalorifer peteklerinin ısınma oranına bakılmalı ve sıcak su derecesine bakılmalıdır.

Kombi bakımınızı yaptırmamanız cihazınız ve aileniz açısından sizi bir çok zarara uğratacaktır.Kombinizin ömrü kısalacak ve yeterince performansta çalışmayacaktır.Bunun dışında faturalarınızda tasarruf etmek istiyorsanız mutlaka yıllık bakımlarınızı yaptırmalısınız.

Hangi durumlarda kombi bakımı yapılır?

  • Kombiden aşırı gürültü gelmesi
  • Sıcak su gelmemesi
  • Peteklerin yeterince ısınmaması
  • Kalorifer peteklerinin aşırı ısıtması

çatalca kombi bakımı

Çatalca Kombi Servisi

Çatalca Kombi Servisi, uzman kombi servis personellerimiz ve mobil araçlarımızla hizmetinizdedir. Kurumsal servis ağımızla anında ihtiyaçlarınıza cevap vererek siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Bir klima servisinden neler beklediğinizin çok iyi farkındayız. Tüm önceliğimiz müşteri memnuniyeti üzerine kurulu prensiplerden oluşmaktadır. Hızlı, ekonomik ve güvenilir bir hizmet almak istiyorsanız sizlere bir telefon kadar yakınız.

Çatalca Kombi Servisi Hizmetleri

Çatalca kombi servisi olarak vermiş olduğumuz servis hizmetlerimizi şöyle sıralayabiliriz. Kombi montajı, kombi tamiri ve kombi bakımı.

çatalca kombi servisi

Çatalca Kombi Montajı

Çatalca bölgesinde tüm marka ve model kombi montaj işleriniz anlaşmalı yetkili servislerimiz tarafından garanti kapsamında gerçekleşmektedir. Tüm marka kombilerin montaj işlemi birbirinden bağımsız ve farklıdır. Kombi montajı projeye bağlı ve uygunluk çerçevesinde yapılmalıdır. Yapılan tüm bağlantı elemanları ve bağlantı noktaları çok iyi kontrol edilmelidir. Tesisat bağlantıları yapıldıktan sonra kaloriferlere su verilmeli, gaz bağlantısı yapılmalıdır. Kombi yoğuşmalı ise mutlaka yoğuşma giderinin yapılması gerekmektedir.

Çatalca Kombi Tamiri

Kombi tamiri işleriniz mutlaka uzman kombi teknik servisleri tarafından gerçekleşmesi gerekmektedir. Tüm marka kombilerin yedek parça ve çalışma sistemleri farklı olması nedeniyle özellikle kombi markanızın uzmanı teknik elemanları tarafından yapılmalıdır. Çatalca kombi servisi, vermiş olduğu tüm servis hizmetlerini uzman ekipler tarafından ve garantili vermektedir.

Çatalca Kombi Bakımı

Genel olarak bütün markalarda ortak zorunluluk, periyodik kombi bakımı yapılmasıdır. Kombinizin daha verimli ve uzun ömürlü olmasının en önemli kuralı kombi bakımlarınızın zamanında yapılmasından geçmektedir. Mutlak belirtilmesi gereken en önemli detay ise, kombinizin markası ne ise o markanın uzman servisi tarafından bakımların yapılması zorunluluğudur. Çünkü kombilerin tamamı mantık olarak aynı düzende çalışsa bile sistem ve yedek parça olarak farklı düzeneklerdedir.

Çatalca Kombi Servisi hizmetleri verdiğimiz kombi markaları

Arçelik, Ariston, Alarko, Airfel, Altus, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Demirdöküm, Daikin, Diamond, ECA, Elextrolux, Fijitsu, General, Hitachi, İndesit, LC, Mitsubushi, Profilo, Regal, Samsung, SEG, Siemens, Toshiba, Vaillant, Viessmann

çatalca kombi

Çatalca kombi servisi hizmeti verdiğimiz mahalleler

Akalan , Atatürk , Aydınlar , Bahşayiş , Başak , Belgrat , Celepköy , Çakıl , Çanakça , Çiftlikköy , Dağyenice , Elbasan, Fatih , Ferhatpaşa , Gökçeali , Gümüşpınar , Hallaçlı , Hisarbeyli , İhsaniye , İnceğiz , İzzettin , Kabakça , Kaleiçi , Kalfa, Karacaköy , Karamandere, Kestanelik , Kızılcaali , Muratbey , Nakkaş , Oklalı , Ormanlı , Ovayenice , Örcünlü , Örencik , Subaşı, Yalıköy, Yaylacık, Yazlık